מה אתם מחפשים מה בלופט? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בלופט?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect

חדרי קריוקי פרטיים

חדרי קריוקי פרטיים

כמה פעמים רציתם לשיר קריוקי בכיף, אך לא תמיד המצב אפשר זאת משום שהייתם צריכים לשיר אל מול קהל? הרשו לנו לספר לכם שלא עוד! לא עוד לשיר אל מול אנשים שאינכם מכירים, אלא רק עם הקבוצה שאיתה לבלות והדבר הזה נקרא "חדרי קריוקי פרטיים"

מידע אודות החדרים

חדרי הקריוקי כשמם כן הם, חדר בו ניתן לשיר ולבצע את מיטב ביצועיכם יחד עם חבריכם, החדרים שוכנים בדרך כלל באזורים המרוחקים ממגורי אנשים והם מתאימים ואיכותיים לשירה מבחינה אקוסטית. העיצוב שבהם בדרך כלל מתאים לקונספט הערב, בים אם זה ערב מזרחי או ערב בסגנון שנות ה-80 ועוד..
בחדרים תוכלו לקבל מיקרופונים, מידע על השירים שתרצו עם מגוון עצום של שירי קריוקי, השירים יוצגו על מסך גדול בו גם אתם כזמרים וגם החברים יוכלו לצפות ולשיר יחד איתכם, השירה מתבצעת על בימה בכדי להפריד בין הזמר לבין הקהל וכך הערב הופך לחוויה בלתי נשכחת.

שירותים שניתן להזמין אל חדרי הקריוקי

אל חדרי קריוקי ניתן להזמין שירותים-טעימים, כמו לדוגמא אוכל ושתייה, תוכלו לקבל אל החדר תפריט ובו יוצגו לכם כל המאכלים והנשנושים ואתם רק תבחרו והמלצר כבר בדרך, ישנם חדרים בהם בעת הסגירה של ערב הקריוקי, ניתן לבחור כבר בתחילה את התפריט וכאשר תגיעו למקום הכל כבר יהיה מונח על השולחן. בנוסף ניתן להזמין שתייה מכל הסוגים החל משתייה קלה ועד בירות קרות וצוננות.
אם ברצונכם להזמין שירותי אוכל נוספים, יש לתאם זאת עם בעל החדר על מנת לראות שהעניין אפשרי וכמובן נגיש.

ערב קריוקי עם החברים מהעבודה

בחרתם לקיים ערב קריוקי מהנה עם החברים מהעבודה? בחירה מעולה!!! תוכלו להגיע כולכם אל אחד מחדרי הקריוקי, לבחור את מיטב השירים של כל אחד לפי טעמו האישי ולהראות את ביצועיכם גם בזמרה. ערבי קריוקי ניתן לקיים גם כשיש יום הולדת, מסיבת הפתעה לחבר קרוב, ימי כיף וערבי גיבוש ועוד המון ערבים בהם ניתן לשלב את חדר הקריוקי בכיף...
לכן אם מאסתם מפאבים ומועדונים, אל תחששו השכירו חדרי קריוקי פרטיים להנאות הטובות בחיים.


מחפשים חדרי קריוקי פרטיים? מעוניינים לקבל מידע ועזרה בנושא? נציגי השירות של אתר clubforu.co.il יוכלו לעזור ולכוון אתכם אל המקום המתאים, לפרטים ומידע חייגו כבר עכשיו לטלפון 077-4060599
  • וילות יוקרתיות וילה 4 יו
  • לופט לנד
  • וילות באילת
  • וילות למסיבות מגה וילה
  • וילות וגם לופטים לאירועים
  • וילות בצפון